kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Faqe të ruajtura nga ademi1

Reklama


Ia ngjisin penisin pėr stomak

Dy femra nga Wisconsin, tė cilat tė dashurit tė tyre “tė pabesė” i janė hakmarrė duke ia ngjitur penisin pėr stomak, kanė arritur njė marrėveshje
copy, gjithqka


Njeriun i cuditshem qe po sfidon ligjet e natyres

Jetojme ne kohen e gripit te derrave. Por ekzistojne edhe njerez qe kane guximin t’i rrisin ata ne shtepi. Dhe jo derra dosido, por nga ata te egrit. Do
njeriu, cuditshem, sfida


Nėna e Beyonce kėrkon divorc?

Nėna e Beyonce, Tina Knowles, raportohet se ka aplikuar pėr divorc nga babai dhe menaxheri i kėngėtares, Mathew, pas 29 vitesh martesė. Sipas MTV,
news.blog.al


Bing prej tani edhe nė iPhone e iPod Touch

Microsofti amerikan ka integruar makinėn e vet tė kėrkimit Bing nė dy pajisjet e adhuruara tė kompanisė Apple, iPhone e iPod, si aplikacion pa
news.blog.al


Rodriguez do tė realizojė video seksi

Michelle Rodriguez me gjithė dėshirė do tė realizonte njė video seksi pėr tė zbuluar seksualitetin e saj tė vėrtetė dhe thotė se spekulimet rreth
copy, gjithqka


BMW serie 1 elektrike nė Detroit

Pas Mini E elektrik, BMW planifikon tė paraqes edhe versionin elektrik tė serie 1 nė panairin e radhės sė automjeteve nė Detroit i cili mbahet nė fillim
news.blog.al


Emrat mė tė popullarizuar – Aiden dhe Madeline

Mos i njihni gjė fėmijėt qė quhen Aiden ose Madeline? Shanset pėr t’i njohur ata janė shumė tė mėdha – pasi kėtė vit, kėta dy emra janė mė tė
copy, gjithqka


“Si Panter i zi”, gjithēka kopje?

Njėri nga hitet e fundit tė Gentės, “Si Panter i zi”, ėshtė pėrfolur shumė sa i pėrket klipit, nė tė cilin u tha se kėngėtarja kosovare ka
copy, gjithqka