kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Faqe të ruajtura nga publialb

Reklama


Remzie dhe Nexhat Osmani NDEZIN publikun

Me njė atmosferė fanstastike ėshtė shoqėruar koncerti ‘live’ nė Melburne tė Australisė i Remzie dhe Nexhat Osmanit. Njė numėr i madh i fansave dhe i publikut qė dėshirojnė shumė t’i ndjekin nga afėr ndėrsa ambienti shpėrthen
ndezin, publikun, remzie dhe nexhat osmani


Flori, Elvana dhe Dj Andy, pėr herė tė parė nė Kanada

Tashmė ata janė tė pandarė nga njėri-tjetri. Flori Mumajesi, Elvana Gjata dhe Dj Andy Gramm, po i shohim ēdo ditė e mė shumė bashkė nė koncerte dhe kjo sepse suksesin e kanė gjithmonė tė garantuar. Tė tre bashkė do tė shkojnė
dj andy, elvana, flori, nė kanada, pėr herė tė parė


Rezarta Shkurta SFIDA e radhės me Rozana Radin

Rezarta Shkurta ėshtė duke pėrgatitur kėngėn e saj tė re. Autor i kėngės sė saj ėshtė kompozitori i ri, por shumė i talentuar, Elgit Doda. Ky i fundit ka fituar reputacionin e kompozitorit tė kėngėve house dhe dance. Ndaj, ka
e radhės, me rozana radin, rezarta shkurta, sfida


Era Rusi bėn Hundėn OPERACION

Manisė sė kolegeve tė saj nė show biz-in shqiptar pėr tė pasur tė paktėn njė ndėrhyrje nė trup, nuk i ka shpėtuar as kėngėtarja potente e skenės shqiptare, Era Rusi. Bukuroshja bionde, e cila sė fundmi pėrveē angazhimit nė “K
bėn hundėn, era rusi, operacion


Ingrit Gjoni pret djalė

Pas publikimit tė lajmit pėr shtatzėninė e kėngėtares Ingrit Gjoni, vjen sot nė faqet e suplementit “Bluetooth” njė tjetėr lajm pėr bukuroshen e skenės. Sipas burimeve tė afėrta pranė saj, mėsohet se vajza e dashur e ekraneve
ingrit gjoni, pret djalė


Arbėr Ēepani DIAGNOSTIKOHET me Kancer?!

Ka qenė njė lajm qė ka qarkulluar prej javėsh nė redaksitė e tė gjitha gazetave dhe pėr herė tė parė gazetarėt ranė nė njė mendje: “Lajmi se Arbėr Ēepani ėshtė me kancer”, nuk do tė dilte nga dyert e redaksisė. Ky vendim unan
arbėr Ēepani, diagnostikohet, me kancer?!


Aurela Gaēe bėhet me VAJZE

Ka qenė njė vit i mbushur me shtatzėni dhe me bebe qė bėhen VIP qė nė barkun e nėnės. E tillė ėshtė edhe vajza e Aurela Gaēes e cila sipas tė gjitha informacioneve duhet tė ketė lindur sot nė orėn 8 tė mėngjesit. Tė paktėn, k
aurela gaēe, bėhet, me vajze