kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Faqe të ruajtura nga darclp

Reklama


A.C. MILAN: Situata mjeksore

A.C. Milan e komunikon situatėn mjeksore: Alessandro Nesta do tė operohet tė hėnėn mė 15 Mars. Operacioni do tė behet nga profesor
bonera, milan, nesta, pato


Carlo Ancelotti: Milani mund tė kthehet dhe ta fitojė Skudeton

Trajneri i Chelsit Carlo Ancelotti komentoi mbi humbjen e rėndė tė Milanit nė Manchester United pėr Ligėn e Kampionėve dhe shpreson se ish-klubi i
carlo ancelotti, chelsea, milan


MILAN-CHIEVO: Rossonerėt e ftuar

Kėta janė 20 Rossonerėt e ftuar nga trajneri Leonardo per ndeshjėn kundėr Kievos: Portier:  Abbiati, Dida Mbrojtės: Abate, Favalli, Jankulovski,
leonardo, milan, pato


Astori, i mirė dhe me qmim tė mirė

Milani nuk do tia rinovojė kontratėn Didės. Pėr portier Milani duhet tė shohė se qfarė do tė bėjė me Storarin (momentalisht i huazuar tek
davide astori, dida, favalli, kaladze, milan


Profesor Stefano Lovati: Lėndimi i Nestas ėshtė i rrallė nė futboll

Lėndimi i Alessandro Nestas ėshtė njė dukuri e rrallė nė futboll, sipas profesor Stefano Lovati, njė ekspert mjekėsor, si dhe konsulent nė
milan, nesta, stefano lovati


MILAN-CHIEVO: 21 lojtarėt e thirrur tė Kievos

Kėta janė 21 lojtarėt e thirrur tė Kievos nga trajneri Domenico Di Cardlo pėr ndeshjen me Milanin: Portier: Miskiewicz, Sorrentino,
chievo, domenico di carlo


Fenomeni

Thonė qė mė punė dhe vullnet tė mirė mund tė arrish gjithēka. Megjithatė, jeta na ka mėsuar qė jo tė gjitha mund tė i arrijmė mė punė dhe
milanissimo, roanldon


Deklarata e Leonardos mė 13 Mars 2010

Njė ditė para ndeshjės kundėr Kievos, Leonardo nė konferencė pėr shtyp foli pėr lėndimin e Nestas, tifozėt, pėr kampionatin dhe pėr ndeshjėn e
huntelaar, kaladze, leonardo, milan, oddo, pato, pippi