kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Faqe të ruajtura nga enteralb

Reklama


Pamje apokaliptike tė Nju Jorkut pas sulmeve tė 11 shtatorit 2001

Imazhet janė marrė nga njė helikopter i policisė – fotografėt e vetėm tė lejuar nė hapėsirėn ajrore pranė kullave binjake mė 11 shtator
abc news, ajri, asaj, dh, dhe, disa, duke


Shqipėria nė grup me Francėn

Kampioni nė fuqi i Evropės, Spanja, ėshtė e kėnaqur me shortin sepse nuk do tė ketė pėrballė edhe rivalė aq tė fortė nė grup. Kombėtarja e
shqipera, evrope, spanja


Janė blerė armėt e para pėr FSK-nė

Zyrtarė nga Ministria e Forcės sė Sigurisė sė Kosovės dhe drejtuesit e kėsaj force thonė se po punojnė qė sa mė parė tė bėhet funksionalizimi
duke, edhe, forca, g36, kosov, mbi, nga


Kosovės i akordohet kredia e parė nga BB-ja

Gati njė vit pas anėtarėsimit, Banka Botėrore (BB) i ka aprovuar Kosovės kėrkesėn pėr financim tė projekteve pėr modernizim tė sektorit publik dhe
lajme, sport, vip


Adhuruesit protestojnė edhe ndaj Tares

Adhuruesit janė tejet tė revoltuar me rezultatet tepėr tė dobėta te skuadrės sė Lazios. Ata nė qendrėn stėrvitore tė Lazios, nė Formello afėr
adhuruesit, aq, claudio lotito, davide, desh, dhe, igli tare


Erioni i big brother - Zbulohet lidhja e fundit me kėngėtaren Shota Baraliu

Nė fakt ka qenė njė lidhje pėr tė cilėn shumė pak persona kanė qenė nė dijeni. Bėhet fjalė pėr aktoren nga Kosova Shota Baraliu, me tė cilėn
bertin, big brother 3, brenda, bukura, dhe, reality show, shota


Sekretet nė ēift? Ndonjėherė ndihmojnė

I dashur mos po mė fsheh diēka? Mund tė jetė e vėrtet qė nuk u ka thėnė gjithēka, por ndonjėherė ndoshta pėr tė mirėn e lidhjes ėshtė mė
sekretet, cift


Mediat botėrore japin lajmin tronditės tė varrezės masive

Jehona e zbulimit tė varrezės sė krimeve komuniste nė rrjetet informative mė prestigjoze tė globit Agjencitė ndėrkombėtare tė lajmeve i kanė
ata, atit, dhe, duke, earth times, janė, komunist