kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Faqe të ruajtura nga granitDoshlaku

Reklama


Linqet me pagese, a kane efekt ne renditjen ne google?

Shume faqe ne internet do ridrejtojne ne faqen tende(vendosin linkun tuaj ne faqen e vet) ne rast se ju paguani nje shume te caktuar per kete. eshte kjo menyre e mire per te rritur popullaritetin e faqes s
google, renditje, pagese, linqe me pagese


Gjuha Shqipe, Letersia Shqipe, Revista Letrare, Diskutime, Rregulla Drejtsh

Artikuj te shumte mbi Gjuhen Shqipe dhe Letersine Shqiptare. Biografi te shkrimtareve qe vdiqen per gjuhen e embel shqipe, fragmente te librave te ndryshem, albanologji, reviste letrare...
shqip, gjuhe, gramatike, letersi, gjuha shqipe, folje, ese


Dashuria nuk vret

Ana hapi portėn e shtėpisė dhe pa nė korridor njė zarf, qė postieri e kishte futur nga nėndera. “Ē’tė jetė kjo?”-tha dhe u ul e mori zarfin nė
dashuria nuk vret, kur dy zemra dashurohen, fragmente, libra


Keshilla per ata qe pretendojne te bejne nje webprojekt serioz

Koheve te fundit po shohim shume faqe qe po hapen, po punojn nje periudhe 1-2 mujore me entuziazem dhe vullnet te madh por pastaj po ndalojn dhe faqja po fundoset. Shpesh i kam pyetur keta persona pse ndaluat punen
webprojekt, fitime me faqet, vullnet per te punuar, fito nga interneti, gjyshja dhe interneti, si te bejm nje faqe, si te bejm nje web


Let\\\\\\\'s Get You Making Money By Blogging

Shumė nga ne jemi jashtzakonisht tė interesuar qė tė pėrfitojm nga interneti. Forma tė ndryshme janė tė popullarizuara, tė shumta, tė thjeshta por edhe tė ngatėrruara. Por dėshira na mundet nga pa aftėsia qė ne tė arijm tė pė
fito para, fito para online, fito permes blogimit, make money, make money online


Fillimet e letersise shqiptare. Dokumentet e para te shqipes se shkruar

Libri i pare shqip qe njihet deri me sot eshte ā€œMeshariā€ i Gjon Buzukut, i vitit 1555. Por ka te dhena te drejtperdrejta dhe te terthorta qe
letersi, revista letrare


Trillime, Rrena, Dallavere, Humor, Kuriozitete | Trillime.com

Kjo eshte nje faqe qe si qellim ka kthimin e humorit per te gjithe. Ne te mund te gjeni matrieale te shumta, te trilluara dhe pa asnje baze por qesharake dhe interesante dhe shpesh te kendshme per ti lexuar.
trillime, humor, te paverteta, te cuditshme, kuriozitete, lajme pa baze, barcoleta


Jim Morrison

Historia e legjendės sė tyre i ka fillimet e veta ndėrsa Jim Morrison (poet, shkrimtar dhe rok-vokal) sė bashku me shokun e tij tė Universitetit tė Los
letėrsi, revista letrare