kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Ueb faqe për: zbulime shkencore

Reklama


Kurani ne gjuhen shqipe

Ketu mund ta gjeni kuranin ne gjuhen shqipe
kurani, lexo kuran, feja islame, islami, fakte shkencore ne kuran, mrekullia e kuranit


Kurani per trurin : Mjeksia Islame

Allahu i Madhëruar thotë në Kuran duke treguar për një njeri jobesimtar i cili e ka ndaluar Pejgamberin (Paqja dhe bekimi i Allahut qofshin mbi të!) të falet në Qabe “Jo, Jo! Nëse nuk tërhiqet, vërtet do ta kap
shkrim shkencore islame


Homo ingenius: Ja shpikjet e lashta qe sfidojne shkencen sot

Teknologjia dhe facilitetet e sotme nuk jan edhe aq t reja Historia nuk sht e ndriuar vetm nga zbulime t mdha vepr
historia, homo ingenious, shpikje, zbulime


Kush e shpiku radion apo radiokomunikimin

Kush e shpiku radion apo radiokomunikimin
zbulime shkencore, zbulimi i radios, radioni, shpikje shkencore, shpikje teknologjike, teknologjia, tekniologjii


ZBULIMI Portal

Portali Zbulimi.com sht nj blog informativ, n t cilin keni mundsin t msoni shum gjra interesante rreth zbulimeve botrore, q nga paraqitja e njeriut e deri m sot.Mos hezitoni na vizitoni http://www.zbulimi.com
zbulimi;, tetova;, kosova;, prishtina;, tirana;, kumanova;, universiteti;


Romani fantastiko shkencor

cka eshte romani fantastiko shkencorRomani fantastiko shkencor
romani shqip, romane shqip, romani fantastik, romani shkencore, romani fantastike shkencor


Infomohu Shqip 100% -Shkarko Falas Programe-Shiko Filma me Titra Shqip-Info

Infomohu Shqip 100% -Shkarko Falas Programe-Shiko Filma me Titra Shqip-Informatika Shqiptare Mati Burreli
interneti, programe, shkarko, falas, filma me titra shqip, informatika shqiptare, kurjozitete


Belbëzimi dhe shkaktarët e tij : Mjeksia Islame

Si çdo sëmurje tjetër e cila e pengon njeriun për të kryer një veprim në jetën e përditshme dhe e cila kërkon trajtim mjekësor për ta shëruar atë, edhe belbëzimin mund ta quajmë sëmundjje nga se ky e pengon t
hulumtime shkencore