kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Ueb faqe për: zbulime

Reklama


Homo ingenius: Ja shpikjet e lashta qe sfidojne shkencen sot

Teknologjia dhe facilitetet e sotme nuk janė edhe aq tė reja Historia nuk ėshtė e ndriēuar vetėm nga zbulime tė mėdha vepėr
historia, homo ingenious, shpikje, zbulime


ZBULIMI Portal

Portali Zbulimi.com ėshtė njė blog informativ, nė tė cilin keni mundėsinė tė mėsoni shumė gjėra interesante rreth zbulimeve botėrore, qė nga paraqitja e njeriut e deri mė sot.Mos hezitoni na vizitoni http://www.zbulimi.com
zbulimi;, tetova;, kosova;, prishtina;, tirana;, kumanova;, universiteti;


Infomohu Shqip 100% -Shkarko Falas Programe-Shiko Filma me Titra Shqip-Info

Infomohu Shqip 100% -Shkarko Falas Programe-Shiko Filma me Titra Shqip-Informatika Shqiptare Mati Burreli
interneti, programe, shkarko, falas, filma me titra shqip, informatika shqiptare, kurjozitete


Kush e shpiku radion apo radiokomunikimin

Kush e shpiku radion apo radiokomunikimin
zbulime shkencore, zbulimi i radios, radioni, shpikje shkencore, shpikje teknologjike, teknologjia, tekniologjii