kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Ueb faqe për: vetėvendosje

Reklama


Vetėvendosje pėrkujton tė rėnėt e aktivistėve tė saj

Nė prag tė trevjetorit tė demonstratave tė 10 shkurtit tė vitit 2007, ku nga policia e UNMIK-ut u vranė dy protestues, Mon Balaj dhe Arben Xheladinin,
arben, balaj, dhe, duke, dy, ku, mon