kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Ueb faqe për: urban

Reklama


Centimetri

CENTIMETRI ėshtė njė shoqėri Arkitektėsh, Inxhinierėsh dhe dizajnerėsh qė i ka fillimet e saj nė vitin 2004. E organizuar nė njė mėnyrė shumė bashkėkohore si nė ide, projekte, staf, menaxhim ka krijuar njė filozofi...
centimetri, arkitekture, studio arkitekture, enterier, studio urbane e arkitektures


urban.al

Informacione dhe te reja nga teknologjia, sporti, moda, kuriozitete, keshilla shendeti, receta gatimi, auto e shume te tjera.
urban, teknologji, sport, mode, lifestyle, showbiz, kuriozitete