kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Ueb faqe për: united

Reklama


Wenger: Titulli nuk fitohet me fėmijė

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, mė nė fund ka pranuar se lojtarėt e tij janė shumė tė papėrvojė pėr tė mposhtur klubet e mėdha. “Mosha
arsene wenger, ata, chelsea, dhe, ėshtė, kjo, manchester


Kanƫ ndodhur me 5 shkurt

Kanƫ ndodhur me 5 shkurt ,cilat ngjarje kane ndodhur me 5 shkurt
lajme & ngjarje, charlie chaplin, mary pickford, douglas fairbanks, d.w. griffith, united artists, gamel abdel nasser


Neville: Nani mund tė jetė Ronaldo i ri

Kapiteni i Manchester United, Gary Neville, beson se Nani mund tė ndjekė hapat e Cristiano Ronaldos. Nani nuk e filloi mirė karrierėn e tij nė
ata, cityt, cristiano, cristiano ronaldo, dhe, edhe, gary neville


United barazon nė udhėtim

. Kampioni nė fuqi i Ligės Premier, Manchester United, nuk ka arritur tė nxjerrė mė shumė se njė pikė nė udhėtimin e vėshtirė tek Aston
anė, aston villa, carlos javier, carlos javier cuellar, chelsea, james collins, javier cuellar


Who Recognized Kosova? The Kosovar people thank you - Who Recognized Kosovo

Countries that have recognized Kosova/Kosovo as an Independent Nation. Independence of Kosovo updates. List of states and countries that have recognized the Republic of Kosovo/Kosova
kosovo, kosova, thanks, you, thank, independent, independence