kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Ueb faqe për: style

Reklama


Telegrafi.com

Telegrafi është portal i pavarur ne gjuhen shqipe, me seli ne Prishtine, i themeluar ne fund te vitit 2006. Me nje laramani temash te ndryshme nga te gjitha sferat e jetes dhe dizajn atraktiv.
telegrafi, fillimi, kosova, rajoni, bota, ekonomi, sporti


10 Most Craziest Hairstyles Noticed In the FIFA World Cup 2014

10 Most Craziest Hairstyles Noticed In the FIFA World Cup 2014
10 most craziest hairstyles noticed in the fifa world cup 2014, 10 most craziest


urban.al

Informacione dhe te reja nga teknologjia, sporti, moda, kuriozitete, keshilla shendeti, receta gatimi, auto e shume te tjera.
urban, teknologji, sport, mode, lifestyle, showbiz, kuriozitete


News, Aktuelles & Wissenswertes aus Deutschland und der ganzen Welt

Neues, News und Wissenswertes aus der ganzen Welt, erfahren Sie hier das Neueste aus Deutschland und dem Rest der Welt. Der Blog mit den aktuellen Ereignissen und den aktuellen News, aus den Bereichen Sport, Mode und vielen a
nachrichten, news, klatsch, tweet, blog, tratsch, schönheitsoperationen


Magazine Art

Le magazine artnet publie des portraits d\'artistes et de designers, de directeurs de musées, de galeristes et de commissaires priseurs. Tous acteurs du marché de l\'art.
peintures, design-art, art-design, photographies, luminaires, marche-international, dossier


ALBportali - Portal informativ

ALBportali.com - Portal informativ Lajme nga bota,Shqiperia,Maqedonia,Kosova -Teknologji -Sport -Lifestyle etj.. Na vizitoni..
teknologji, sport, lajme, lifestyle, fun, kosov, shqiperi


TopNews.Al | Gjithcka ne cdo kohe

Lajmet me Te Reja Shqiptare.. ShowBizz,Sport,Lifestyle,Teknologji,BigBrother 4 , Filma, Tv Live,...Gjitchka dhe ne cdo kohe...Vetem ne TopNews.Al
lajmet e fundit, vip, kurjozitete, bigbrother live, lojra, teknologji, lifestylesport


Draac.Com - Building A Better Internet

Visit this site for the best FREE html, tables, css and frames courses on the internet! Get a FREE DraacMail Account to email your friends from anywhere in the world !
html, html, free, webtv, msn, microsoft, explorer