kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Ueb faqe për: sfida

Reklama


Njeriun i cuditshem qe po sfidon ligjet e natyres

Jetojme ne kohen e gripit te derrave. Por ekzistojne edhe njerez qe kane guximin t’i rrisin ata ne shtepi. Dhe jo derra dosido, por nga ata te egrit. Do
njeriu, cuditshem, sfida


Rezarta Shkurta SFIDA e radhės me Rozana Radin

Rezarta Shkurta ėshtė duke pėrgatitur kėngėn e saj tė re. Autor i kėngės sė saj ėshtė kompozitori i ri, por shumė i talentuar, Elgit Doda. Ky i fundit ka fituar reputacionin e kompozitorit tė kėngėve house dhe dance. Ndaj, ka
e radhės, me rozana radin, rezarta shkurta, sfida