kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Ueb faqe për: rozana

Reklama


VIP Shpija E Kosoves Live | Vip Shpija Live

Vip shpija e kosoves live stupcat big mama kryemadhi rozana radi meda mehdin pergjegjaj nora istrefi rozana radi drenusha latifi
vip, shpija, stupcat, musafirt, kryemadhi, koka, big


Rezarta Shkurta SFIDA e radhės me Rozana Radin

Rezarta Shkurta ėshtė duke pėrgatitur kėngėn e saj tė re. Autor i kėngės sė saj ėshtė kompozitori i ri, por shumė i talentuar, Elgit Doda. Ky i fundit ka fituar reputacionin e kompozitorit tė kėngėve house dhe dance. Ndaj, ka
e radhės, me rozana radin, rezarta shkurta, sfida