kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Ueb faqe për: rezarta shkurta

Reklama


Rezarta Shkurta SFIDA e radhės me Rozana Radin

Rezarta Shkurta ėshtė duke pėrgatitur kėngėn e saj tė re. Autor i kėngės sė saj ėshtė kompozitori i ri, por shumė i talentuar, Elgit Doda. Ky i fundit ka fituar reputacionin e kompozitorit tė kėngėve house dhe dance. Ndaj, ka
e radhės, me rozana radin, rezarta shkurta, sfida