kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Ueb faqe për: nani

Reklama


KuqeBlu - Portali i Vllaznise | Vllaznia Djepi i futbollit Shqiptar

| Lajme| Video| Foto | Kuriozitete | Forum | Tv | Chat | | Opinione | Komente | Ndeshje | Superliga |
vllaznia, sinani, lici, tranjeri, loro borici, superliga, superlige


Neville: Nani mund tė jetė Ronaldo i ri

Kapiteni i Manchester United, Gary Neville, beson se Nani mund tė ndjekė hapat e Cristiano Ronaldos. Nani nuk e filloi mirė karrierėn e tij nė
ata, cityt, cristiano, cristiano ronaldo, dhe, edhe, gary neville


United barazon nė udhėtim

. Kampioni nė fuqi i Ligės Premier, Manchester United, nuk ka arritur tė nxjerrė mė shumė se njė pikė nė udhėtimin e vėshtirė tek Aston
anė, aston villa, carlos javier, carlos javier cuellar, chelsea, james collins, javier cuellar