kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Ueb faqe për: mode

Reklama


Keshilla praktike

Keshilla te ndryshme per jeten tuaj te perditshme nga lemia e Mjekesise, Biznesit, Teknologjise, Estetikes, Modes, etj
keshilla mjeksore, keshilla teknologjike, estetike, mode, auto


Martesa mes tradicionales dhe modernes

Edhe pse realisht tema e martesės, ėshtė njė temė e gjerė dhe mjaftė komplekse, ajo nė kuptimin logjik mund tė konsiderohet si njė bashkim seksual i dy individėve tė rritur, i njohur dhe i miratur nga shoqėria.
martesa, martesa moderne, martesa ne kėndvėshtrimi religjioz, martesėn nė kontekstin kosovar, refleksion sociologjik, dita e dasmes


Njeriu modern e ka prejardhjen nga Kina

Nje grup paleontologesh nga Universiteti i Pekinit kane dale ne perfundimin se njeriu modern, Homo Sapiens e ka prejardhjen nga Kina dhe jo nga Afrika. Ai
afrika, chinese science bulletin, kin, njeriu modern, kuriozitete


urban.al

Informacione dhe te reja nga teknologjia, sporti, moda, kuriozitete, keshilla shendeti, receta gatimi, auto e shume te tjera.
urban, teknologji, sport, mode, lifestyle, showbiz, kuriozitete


Serialet.com - Vitet e Humbura - Jeta e Hidhur - Lugina e Ujqve

Shiko serialet Vitet e Humbura - Jeta e Hidhur - Lugina e Ujqve - Kafeneja Jone - Familja Moderne te gjitha falas vetem ne serialet.com
serialet kosovare, vitet e humbura, jeta e hidhur, kafeneja jone, familja moderne, seriale falas, seriale 2009


Magazine Art

Le magazine artnet publie des portraits d\'artistes et de designers, de directeurs de musées, de galeristes et de commissaires priseurs. Tous acteurs du marché de l\'art.
peintures, design-art, art-design, photographies, luminaires, marche-international, dossier