kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Ueb faqe për: milan

Reklama


A.C. MILAN: Situata mjeksore

A.C. Milan e komunikon situatėn mjeksore: Alessandro Nesta do tė operohet tė hėnėn mė 15 Mars. Operacioni do tė behet nga profesor
bonera, milan, nesta, pato


Ac Milan News

Titulli i Faqes : Ac Milan News Pershkrimi : Ac Milan News eshte webfaqe per te gjithe tifozet e Ac Milanit .Ne kete forum gjenden te gjitha lajmet e milanit qe ndodhin .. Adresa : www.acmilan-news.com Vizitoje dhe bindu
acmilan, pato, rosoner, milan, ronaldinho, inzaghi


Ac Milan Lajme

Lexo Lajme Per Ac Klubin Italian Me Te Sukseshum Shqip.
ac, milan, lajme, shqip


Milani e konfirmon se Nesta do tė operohet tė hėnėn

Sezonini pėr Alessandro Nestan ka mbaruar mė herėt pasi qė klubi i Milanit ka thėnė se ai do ti nėnshtrohet operacionit nė gjurin e djathtė tė
alessando nesta, kievo, milan


Astori, i mirė dhe me qmim tė mirė

Milani nuk do tia rinovojė kontratėn Didės. Pėr portier Milani duhet tė shohė se qfarė do tė bėjė me Storarin (momentalisht i huazuar tek
davide astori, dida, favalli, kaladze, milan


Carlo Ancelotti: Milani mund tė kthehet dhe ta fitojė Skudeton

Trajneri i Chelsit Carlo Ancelotti komentoi mbi humbjen e rėndė tė Milanit nė Manchester United pėr Ligėn e Kampionėve dhe shpreson se ish-klubi i
carlo ancelotti, chelsea, milan


Ac Milan Videos Live Match Highlights Goals Player

Ac Milan Videos Live Match Highlights Goals Player
ac milan, ac, milan, videos, live match, live, match


MILAN-CHIEVO: Rossonerėt e ftuar

Kėta janė 20 Rossonerėt e ftuar nga trajneri Leonardo per ndeshjėn kundėr Kievos: Portier:  Abbiati, Dida Mbrojtės: Abate, Favalli, Jankulovski,
leonardo, milan, pato