kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Ueb faqe për: manchester

Reklama


Wenger: Titulli nuk fitohet me fėmijė

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, mė nė fund ka pranuar se lojtarėt e tij janė shumė tė papėrvojė pėr tė mposhtur klubet e mėdha. “Mosha
arsene wenger, ata, chelsea, dhe, ėshtė, kjo, manchester


Neville: Nani mund tė jetė Ronaldo i ri

Kapiteni i Manchester United, Gary Neville, beson se Nani mund tė ndjekė hapat e Cristiano Ronaldos. Nani nuk e filloi mirė karrierėn e tij nė
ata, cityt, cristiano, cristiano ronaldo, dhe, edhe, gary neville


Arsenali rikthehet nė garė

Topēinjtė kanė dalė fitues tė kryendeshjes sė xhiros sė 26-tė tė Ligės Premier. Takimi i zhvilluar tė mėrkurėn mbrėma nė Emirates,
chelsea, dhe, duke, emirates, fuqi, goli, janko


United barazon nė udhėtim

. Kampioni nė fuqi i Ligės Premier, Manchester United, nuk ka arritur tė nxjerrė mė shumė se njė pikė nė udhėtimin e vėshtirė tek Aston
anė, aston villa, carlos javier, carlos javier cuellar, chelsea, james collins, javier cuellar