kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Ueb faqe për: ishin

Reklama


Adhuruesit protestojnė edhe ndaj Tares

Adhuruesit janė tejet tė revoltuar me rezultatet tepėr tė dobėta te skuadrės sė Lazios. Ata nė qendrėn stėrvitore tė Lazios, nė Formello afėr
adhuruesit, aq, claudio lotito, davide, desh, dhe, igli tare


Neville: Nani mund tė jetė Ronaldo i ri

Kapiteni i Manchester United, Gary Neville, beson se Nani mund tė ndjekė hapat e Cristiano Ronaldos. Nani nuk e filloi mirė karrierėn e tij nė
ata, cityt, cristiano, cristiano ronaldo, dhe, edhe, gary neville


Pamje apokaliptike tė Nju Jorkut pas sulmeve tė 11 shtatorit 2001

Imazhet janė marrė nga njė helikopter i policisė – fotografėt e vetėm tė lejuar nė hapėsirėn ajrore pranė kullave binjake mė 11 shtator
abc news, ajri, asaj, dh, dhe, disa, duke


Ro2.biz - We design your world

Ro2.biz is a free website creator platform which also provides advertising and publishing services.
provides advertising and publishing services, advertising, publishing