kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Ueb faqe për: entertainment news

Reklama


News in Albania

Informohu online ne www.news-al.com Do te gjeni gjithcka mbi teknologjine, kuriozitete, livestyle, sport, lajme nga vendi rajoni e bota, Sociale, kinema, Bota VIP, TV Online, Livescore dhe shume kategori interesante.
lajmi i fundit, news in albania, kuriozitete, teknologji, thashetheme vip, kinema, sport


Parker përgatit aromë të re

Sarah Jessica Parker raportohet se është inspiruar në krijimin e aromës së saj të re, nga era që lëshon trupi. Aktorja e “Sex & The City”
news.blog.al


CinemaBlend.com: Entertainment You Care About

Cinema Blend - Reviews, news, and opinions on entertainment. The latest entertainment news, movie trailers, movie reviews, discussion and opinions from independent, unfiltered bloggers. Featuring the latest box office result
cinema blend - reviews, news, and opinions on entertainment., entertainment news, movie news, movie reviews, film reviews


Koha Jone Online

Koha Jone, E perditshme e Pavarur Shqiptare
kohajone, koha jone, gazeta shqip, gazeta shqiptare, tv shqip, klan, tvklan


Recipe of the Day: Grilled Shrimp and Citrus Skewers - Health News and Vie

These shrimp skewers are quick to make (just marinate, then cook for 3 to 5 minutes) and make a filling snack or party favorite. Shrimp is a low-fat, low-calorie option and a good source of zinc, vitamin B12, and protein.
news & views, easy recipes, grilling, recipe of the day, recipes, shrimp


Do Diet Drinks Make You Eat More? - Health News and Views - Health.com

Overweight adults often turn to diet beverages to help them slim down, but this tactic might backfire, new research suggests. Compared to people who drink sweetened beverages, heavy people with a diet-soda habit actually cons
health news, news & views, obesity, weight loss, diet, diet soda, obesity


Thaci mashtron nëpunësit për paga

Shërbyesit civilë nuk do t’i marrin pagat e janarit me ngritje prej 25 për qind, pavarësisht premtimeve të kryeministrit Hashim Thaçi......
kosova's national news, hospitals in kosovo, law system in albania, visa liberalization for kosovo, hashim thaçi, shërbyesit civilë


Visicompiuter.com 24 ore News mp3 music forum photo chat

News 24 ore Ekonomia Futbolli dhe sporte te tjere Gjithcka rreth shkences dhe teknologjise moderne muzike mp3 Humor dhe Argetim
24 ore news mp3 music forum photo chat