kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Ueb faqe për: edhe

Reklama


Oferta Pune

Oferta Pune eshte nje online sherbim i dedikuar per punesim dhe karrier ne trojet shqiptare. Njoftohu ne menyre automatike per punet e shpallura, ploteso rezymen onlin si dhe ngarko video rezyme, apliko online.
oferta, pune, puna, ofroj, kerkoj, gjej, punetori


ISG mbėshtet strategjinė pėr integrimin e veriut

VJENE- Grupi Drejtues Ndėrkombėtar pėr Kosovėn (ISG) nė takimin e sė hėnės nė Vjenė i ka dhėnė mbėshtetje strategjisė sė autoriteteve vendore
ba, bet, dhe, edhe, ėshtė, isg, kosov


Gjuha Shqipe

Pas mƫ shumƫ se dhjetƫmijƫ instalimeve dhe testimit njƫvjeƧar, kemi bƫrƫ pƫrmirƫsimet e duhura dhe tani pƫr ju kemi versionin 2.0 tƫ AS Tastieres shqipe si pjesƫ e AS Qendrƫs 2.0.
fillimi, lajme, artikuj, editoriale, opinione, fejtone, softuerƫ


Neville: Nani mund tė jetė Ronaldo i ri

Kapiteni i Manchester United, Gary Neville, beson se Nani mund tė ndjekė hapat e Cristiano Ronaldos. Nani nuk e filloi mirė karrierėn e tij nė
ata, cityt, cristiano, cristiano ronaldo, dhe, edhe, gary neville


Punesime Online - Oferta Pune - Kerkoj Pune

Gjeni punen qe keni enderruar prej kohesh ose kerkoni punonjes te kualifikuar ne tregun e punes. Jane te ftuara te gjitha kompanite qe duan te plotesojne organiken me punonjes te kualifikuar.
kerkoj pune, punesime, ofroj pune, punedhenes, punekerkues, kompani shqiptare, firma shqiptare


Genta mohon se e ka inatin mė Dafinėn

Edhe pse ėshtė pėrfolur shumė se kėnga mė e re e Genta Ismailit “Game Over” i ėshtė kushtuar kėngėtares nga Kosova Dafina Zeqirit, vetė Genta
edhe, ėshtė, game, genta, kėnga, kosova, mohon


`Sulmohet` Donika GĆ«rvalla

`Sulmohet` Donika GĆ«rvalla
fillimi, lajme, artikuj, editoriale, opinione, fejtone, softuerƫ


Janė blerė armėt e para pėr FSK-nė

Zyrtarė nga Ministria e Forcės sė Sigurisė sė Kosovės dhe drejtuesit e kėsaj force thonė se po punojnė qė sa mė parė tė bėhet funksionalizimi
duke, edhe, forca, g36, kosov, mbi, nga