kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Ueb faqe për: diskutime

Reklama


Albforumi - Forumi i shqiptareve - Forums powered by UBB.threads™

Forumi me i vjeter Shqiptar
forum, diskutime, shqip, shqiperia


Informatika Shqiptare • Identifikimi

ITshqip.com - Informatika Shqiptare eshte faqe e krijuar fillimisht per te bashkuar te rrinjet shqiptar ne internet. Tek ITshqip do te gjeni vetem material i cili ka te bej me boten e informatikes, duke u nisur nga lajmet me
tutoriale shqip, it lajme, guida shqip, mesime, informatika, programim, dizajnim


Forumi Shqiptar - Lidhja qe na bashkon

Forumi shqiptar ėshtė njė inisiativė private ku akumulohet cdo lloj informacioni mbi tė kaluarėn e SHQIPERISE dhe SHQIPTAREVE kudo qė ndodhen nė emigrim! Qė prej disa vjetėsh frekuentohet nga njė numėr i madh shqiptarėsh!
forum, video, mp3, diskutime, chit-chat, zone e lire, forumi shqiptar


informacion.al lajme forum moti diskutime njohje te reja

informacion.al lajme forum moti diskutime njohje te reja
lajme, -, njoftime, -, diskutime, -, njohje