kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Ueb faqe për: copy

Reklama


Emrat mė tė popullarizuar – Aiden dhe Madeline

Mos i njihni gjė fėmijėt qė quhen Aiden ose Madeline? Shanset pėr t’i njohur ata janė shumė tė mėdha – pasi kėtė vit, kėta dy emra janė mė tė
copy, gjithqka


“Si Panter i zi”, gjithēka kopje?

Njėri nga hitet e fundit tė Gentės, “Si Panter i zi”, ėshtė pėrfolur shumė sa i pėrket klipit, nė tė cilin u tha se kėngėtarja kosovare ka
copy, gjithqka


Udhėtimi falas

Njė ‘udhėtar’ ėshtė para i ngjitur prapa njė autobusi publik pėr gjysmė ore, pėr tė shmangur blerjen e biletės. Njė dėshmitar nė provincėn
copy, gjithqka


Ia pushkatojnė televizorin pėr shkak tė bastit

Wayne Spring ishte aq i sigurt nė fitoren e Redskinsve tė Washingtonit ndaj Shenjtorėve tė New Orleansit, sa qė ka vėnė njė bast tė ēuditshėm me
copy, gjithqka


Unikkatil, kėngė nė bashkėpunim me gruan

Reperi i njohur Rebel a.k.a Unikkatil ka nxjerrė njė kėngė tė re nė bashkėpunim me bashkėshorten e tij Pristine, e cila mban titullin Eja
copy, gjithqka


Facebook: Ndalohet miqėsia avokat-gjykatės

Pas kufizimeve “on line” pėr yjet e Hollywood-it dhe gazetarėve, tani ėshtė radha e gjykatėsve amerikanė. Kėta tė fundit nuk mund tė kenė miqėsi
copy, gjithqka


Swift dhuron 250 mijė dollarė nė ditėlindjen e 20tė

Taylor Swift ka festuar ditėlindjen e saj tė 20-tė gjatė tė dielės duke u rikthyer nė shkollė dhe duke dhuruar 250 mijė dollarė donacion pėr sistemin
copy, gjithqka


50 Cent: Do tė kujtohem edhe pas vdekjes

50 Cent mendon se ai do tė bėhet edhe mė i popullarizuar dhe muzika e tij do tė respektohet edhe mė shumė kur ai tė vdesė, po sikur idhulli i tij
copy, gjithqka