kombinim i fjalëve kyçe saktësisht

Ueb faqe për: chelsea

Reklama


Wenger: Titulli nuk fitohet me fėmijė

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, mė nė fund ka pranuar se lojtarėt e tij janė shumė tė papėrvojė pėr tė mposhtur klubet e mėdha. “Mosha
arsene wenger, ata, chelsea, dhe, ėshtė, kjo, manchester


acmilan-lajme

Mirsevini nė klubin mė tė trofeshėm nė botė
acmilan-chelsea, mirsevini, , klubin, , , trofeshėm


Arsenali rikthehet nė garė

Topēinjtė kanė dalė fitues tė kryendeshjes sė xhiros sė 26-tė tė Ligės Premier. Takimi i zhvilluar tė mėrkurėn mbrėma nė Emirates,
chelsea, dhe, duke, emirates, fuqi, goli, janko


United barazon nė udhėtim

. Kampioni nė fuqi i Ligės Premier, Manchester United, nuk ka arritur tė nxjerrė mė shumė se njė pikė nė udhėtimin e vėshtirė tek Aston
anė, aston villa, carlos javier, carlos javier cuellar, chelsea, james collins, javier cuellar


Carlo Ancelotti: Milani mund tė kthehet dhe ta fitojė Skudeton

Trajneri i Chelsit Carlo Ancelotti komentoi mbi humbjen e rėndė tė Milanit nė Manchester United pėr Ligėn e Kampionėve dhe shpreson se ish-klubi i
carlo ancelotti, chelsea, milan